Solare – Yorkshire Terrier

Od lat zajmujemy się hodowlą psów Yorkshire terrier. Nasze psy wychodzą z hodowli z rodowdem i pewnym pochodzeniem.

Jakie są dobre zabawki dla yorkshire terrier

Poniżej wymieniono kilka zabawek dla Twojego Yorkshire Terriera. Wybieraj zabawki, które zapewnią Twojemu psu rozrywkę fizyczną i umysłową. Pies może bawić się układankami, zabawkami z nagrodami i innymi. Puzzle są świetne dla Twojego Yorkshire Terriera, ponieważ utrzymują go w aktywności umysłowej i fizycznej. Westpaw i Nylabone to dobry wybór dla Twojego psa. Twój pies pokocha wyzwanie, jakim jest zabawa z różnymi rodzajami puzzli.

Cozies

KONG Cozies to pluszowa zabawka, która ma wbudowaną piszczałkę. Piszczałka w kształcie łosia Marvina jest ulubioną zabawką psów rasy Yorkies. Inne KONG Cozies dla Yorkshire teriera to fioletowy nosorożec, zielony aligator i biała owieczka. Zabawki te są prawie tak samo urocze jak Yorki, ale są wykonane w sposób bardzo wytrzymały.

Chuckit! Ultra Ball

Jeśli masz w domu Yorkshire terriera, to wiesz, że lubi on gonić i żuć zabawki. Zabawki do aportowania doskonale do nich pasują, ponieważ odwołują się do naturalnych instynktów Yorkshire teriera – polowania i gonienia. Zabawka do aportowania wymaga więcej miejsca niż zwykła zabawka, ale zapewnia dobry trening i mnóstwo stymulacji psychicznej. Najlepsze zabawki dla Yorkshire teriera zaspokoją ich naturalne instynkty i złagodzą instynkty żucia i polowania.

Nylabone

Yorkshire terriery to małe, ale niezwykle aktywne psy, dlatego mogą korzystać z różnych zabawek, które zapewnią im rozrywkę. Pierwotnie wyhodowane do polowania na szczury w kopalniach, Yorkshire Teriery są szczęśliwe w każdej sytuacji, w której mogą gonić, chwytać i potrząsać zabawką. Szczególnie dobrze reagują na piszczące zabawki, które zaspokajają ich naturalny instynkt łowiecki. To sprawia, że zabawki Nylabone są doskonałymi zabawkami dla Yorkshire Terrierów.

Westpaw

Jedną z najlepiej sprzedających się zabawek dla psów na rynku jest wypchana sowa Hoots. Zabawki te doskonale nadają się do zapewnienia rozrywki Twojemu Yorkowi. Są wypchane miękkimi materiałami i można je prać w pralce, więc nie musisz się martwić, że zabrudzą Twój dywan. Zabawki dla psów są również dostępne w jaskrawych kolorach, aby zwiększyć ich widoczność. Możesz nawet kupić inną zabawkę dla swojego psa, jeśli znudzi Ci się jedna i ta sama.

Przeczytaj:  Jak długo rośnie yorkshire terrier?

Wyrzutnia pierścieniowa Chuckit!

Wyrzutnia pierścieni Chuckit! dla yorkshire terrierów to interaktywna zabawka, którą Twój pies pokocha! Ta zabawka jest wyposażona w ergonomiczny uchwyt, który jest idealny do chwytania i wyciągania. Zabawka jest bezpieczna dla małych psów, ponieważ nie będą one brudzić jej powierzchni. Pierścień ChuckIt! wystrzeliwuje trzy razy dalej niż standardowa piłka tenisowa.

Podobne